SZKOLENIE

Master Brows

Powder&Ombre

O szkoleniu

Master Brows to doszkolenie skierowane do osób już pracujących, pragnących udoskonalić swoje umiejętności i wyeliminować błędy podczas pigmentacji. Na szkoleniu omawiane są techniki Powder&Ombre.

Indywidualnie pracujemy nad brakami i niedociągnięciami w pigmentacji, dlatego podczas Master Brows dostosowujemy program szkolenia do potrzeb kursanta.

Czas trwania: 1 dzień
Koszt: 3 500 zł

Zapewniamy pełne wsparcie i opiekę po szkoleniu.

Szkolenie ukończone jest certyfikatem.

Istnieje możliwość przedłużenia szkolenia. Koszt każdego kolejnego dnia to 1500 zł brutto. Każdy kolejny dzień to możliwość pracy na 2 modelkach. 

Dzień szkoleniowy trwa 8h-9h, w godzinach 9-18.

Podczas szkolenia zapewniamy obiad.

Co otrzymujesz

  • Vademecum makijażu permanentnego
  • Skrypt omawianej techniki
  • Dostęp do grupy kursantów on line
  • Certyfikat 
  • Wsparcie i opiekę po szkoleniową
  • Rabat na produkty w naszym sklepie

 

Dofinansowania szkoleń​

Nasza placówka posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Bazy Usług Rozwojowych (BUR). Dzięki temu proponujemy Ci kurs makijażu permanentnego z każdego wybranego przez Ciebie  obszaru z dofinansowaniem z Urzędu Pracy lub Funduszy Europejskich.


Jesteśmy gotowi pomóc Ci w przejściu przez wszystkie etapy w dostępnych programach w Twoim województwie. Pomożemy w przygotowaniu kompletnego wniosku oraz wszystkich niezbędnych dokumentów. Jedynym Twoim zadaniem będzie aktywny udział w szkoleniu oraz ewentualnie dopłata niewielkiej kwoty.